HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

1. 00 – dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas pierwszych wraz z rodzicami

(boisko sportowe, w razie brzydkiej pogody sala gimnastyczna)

Obowiązują następujące zasady:

• 1 opiekun z dzieckiem/dziećmi,
  • dystans społeczny min. 1,5 m,
  • opiekunowie powinni przestrzegać obowiązujących przepisów prawa związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym obywateli (m.in. stosować środki ochronne: osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).

1. 00 – uczniowie klas 2 – 8 (uczniowie czekają w wyznaczonych strefach na wychowawców, następnie wspólnie przechodzą na teren szkoły do sali według harmonogramu:

2a – mgr Maria Leśniara – sala – 52

2b – mgr Kamila Wojtas – sala 51

3a – Magdalena Staszak – sala 59

3b – Dorota Lupa – sala 55

Uczniowie klas 2, 3 pod opieka nauczyciela przechodzą wejściem koło sklepiku i klatką schodową koło świetlicy do sal lekcyjnych.

4- mgr Beata Jabłońska- sala 42

5- mgr Aneta Woźniak- sala 56

6a- mgr Renata Długosz- sala 38

6b- mgr Magdalena Pałka – sala 45

7a- mgr Aneta Lachor- sala 48

7b- mgr Anna Szewczyk- sala 39

8- mgr Katarzyna Wójtowicz- Kaptur – sala 40

Uczniowie klas 4 – 8 pod opieka nauczyciela przechodzą wejściem z boiska szkolnego i klatką schodową koło  sali nr 10 do sal lekcyjnych.

Obowiązują następujące zasady:

• uczniowie na teren szkoły wchodzą bez rodziców, po uprzednim pomiarze temperatury, i dezynfekcji rąk,
  • w miarę możliwości starają się zachować dystans społeczny,
  • w przestrzeniach wspólnych (klatka schodowa, hol, korytarz) powinni przestrzegać obowiązujących przepisów prawa związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym obywateli
    (m.in. stosować środki ochronne: osłona ust i nosa).