Dzień Edukacji Narodowej

11 października odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, oraz uczniowie.

W humorystycznej i miłej atmosferze uczniowie klas trzecich pod opieką wychowawczyń przygotowali przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Nie zabrakło również wybiegu z czerwonym dywanem, na którym pojawiły się modelki w specjalnych na tę okazję strojach dla nauczycieli. Uczniowie zaprezentowali  najnowszą kolekcję strojów dla każdego nauczyciela, pt. „Tani Armani”.

Na koniec głos zabrali uczniowie samorządu szkolnego, Pan Dyrektor Grzegorz Krzak oraz wiceprzewodniczący Rady Rodziców pan Marcin Nadbrzeżny, którzy złożyli serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz podziękowali za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń.