KONKURS PLASTYCZNY „JESIENNE ZWIERZĄTKA”

”W kolorach brązu, w odcieniach zieleni,

idzie Pani Jesień, nic tego nie zmieni.

Niesie nam w prezencie grzyby i kasztany,

z uśmiechem na twarzy chętnie je zbieramy.”

Dnia 15 października odbyło się wręczenie nagród, dla zwycięzców i uczestników konkursu plastycznego „Jesienne zwierzątka”. Wzięło w nim udział 35 dzieci z wszystkich grup przedszkolnych. Celem konkursu było: rozwijanie uzdolnień plastycznych, wyłonienie talentów dzieci, dostrzeganie piękna jesiennej natury i możliwości wykorzystania darów jesieni jako materiałów plastycznych, promowanie aktywności twórczej wśród dzieci. Przedszkolaki wykazały się kreatywnością oraz włożyły ogrom wysiłku w przygotowanie prac. Komisja brała pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonania jak również: pomysłowość i oryginalność, walory artystyczne, zastosowaną technikę i ciekawe wykorzystanie materiałów, zgodność z tematem. Poziom artystyczny wykonanych prac był bardzo wysoki, co skłoniło do uhonorowania wszystkich uczestników i obdarowania ich nagrodami.

Wśród laureatów znaleźli się:

4 – 5 latki: I miejsce: Laura i Liliana Wróbel, II miejsce: Emilia Krzyżak, III miejsce: Antoni Polakiewicz, Wyróżnienia: Adam Pawlik, Amelia Wróbel, Aniela Wróbel, Adrianna Stanisławczyk, Oliwier Olesiak

6 latki: I miejsce: Julia Oleksy, II miejsce: Filip Lupa, III miejsce: Łucja Ruchała, Wyróżnienia: Magdalena Pawlik, Julia Górka, Lena Siciarz, Karolina Lupa, Aleksander Stanisławczyk, Szymon Olesiak

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!