Moc bibliotek

W tym roku miało miejsce już jubileuszowe, bo X, wydanie ogólnopolskiej Nocy Bibliotek pod hasłem „Moc bibliotek”. W naszej szkole spotkanie odbyło się 17 października. W godzinach wieczornych duża grupa uczniów z klas 4-8 dzieliła się swoimi spostrzeżeniami i refleksjami na temat książek, które ostatnio czytali. Dla nas bibliotekarzy była to okazja do zapoznania się tytułami popularnymi wśród uczniów, a dla pozostałych podpowiedź, do jakich pozycji warto sięgnąć. W miłej atmosferze zaplanowany czas minął tak szybko, że rozstawaliśmy się z pewnym żalem i niedosytem.

Od lat formuła Nocy Bibliotek w naszej szkole przyciąga sporą grupę uczniów. Za każdym razem jest to wydarzenie odbierane przez wszystkich bardzo pozytywnie. Dziękując uczestnikom za obecność i ciekawe wypowiedzi, już dzisiaj zapraszamy za rok.