Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Tradycyjnie o godz. 8.00 odbyła się Msza Święta w intencji uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły. Następnie udaliśmy się do sali gimnastycznej, gdzie mieliśmy okazję wysłuchać krótkiego montażu słowno-muzycznego upamiętniającego 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Głos zabrał również pan dyrektor, Grzegorz Krzak, który powitał wszystkich po wakacyjnej przerwie. W ciepłych słowach zwrócił się do najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodą z edukacją. Na progu nowego roku szkolnego nie mogło zabraknąć także życzeń: niegasnącego zapału i uporu w pokonywaniu trudności. Pan dyrektor zakończył swe przemówienie słowami naszego Patrona Jana Pawła II: „(…) nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał”.