04.06.2019 r., uczniowie klas 1-3 w ramach XVIII  Ogólnopolskiego  Tygodnia Czytania Dzieciom uczestniczyli w spotkaniu zatytułowanym ,,Sportowcy czytają dzieciom – wychowanie przez sport i czytanie’’ zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną  w Starej Wsi. W ramach spotkania odbyło się czytanie wybranych wierszy z repertuaru literatury dziecięcej. Zadania tego podjęły się następujące osoby: Wójt Gminy Limanowa Jana Skrzekut, Dyrektor GBP Jancenty Musiał, bibliotekarka GBP- filii  w Męcinie Pani Krystyna Trzupek , Arkadiusz Sukiennik- trener ARS KLUBU KYOKUSHINKAI wraz ze swoimi podopiecznymi, nauczyciele oraz chętni uczniowie.

Wspólne czytanie przeplatane było pokazami sztuk walki karate zaprezentowane przez trenera  oraz wychowanków w/w klubu.