Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

   W piątek, 21 czerwca, zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Rok pełen nowych doświadczeń i zdobytej wiedzy. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. celebrowaną przez ks. Proboszcza  Witolda Machalskiego. Tuż po niej odbyła się akademia wieńcząca mijający rok szkolny, na której obecni byli nauczyciele, uczniowie, rodzice oraz zaproszeni goście.

            Jak co roku, dyrekcja nagrodziła uczniów szczególnie zaangażowanych w działania na rzecz szkoły, Samorządu Uczniowskiego, wykazujących się wysokimi wynikami w nauce, zachowaniu oraz reprezentujących szkołę lub angażujących się w konkursach i zawodach sportowych. Podczas uroczystości głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców – pani Aneta Oleksy- Gębczyk, kierując słowa uznania do uczniów, rodziców oraz pedagogów.

            W krótkiej części artystycznej wystąpili uczniowie klas ósmych, dla których był to ostatni rok w naszej szkole. W kierunku naszych absolwentów ze strony Dyrekcji szkoły padły ciepłe słowa oraz gratulacje i życzenia wszelkiej pomyślności.

            Kończąc oficjalne uroczystości, Pan Dyrektor Grzegorz Krzak podziękował nauczycielom, uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły za ciężką pracę. Na koniec życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

             Do zobaczenia we wrześniu! 

ZDJĘCIA WKRÓTCE……