ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

„Ślubuje być dobrym Polakiem,

dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.

Będę uczyć się w szkole jak kochać Ojczyznę

jak dla niej pracować, kiedy dorosnę….”

Dnia 21 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych.  Było to bardzo ważne i podniosłe wydarzenie w życiu najmłodszych członków społeczności szkolnej.

Swoją obecnością pierwszoklasistów zaszczycili: Dyrektor szkoły – p. Grzegorz Krzak,  Wójt Gminy Limanowa – p. Jan Skrzekut, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej – p. Edyta Król, a także Przewodnicząca Rady Rodziców –  p. Aneta Oleksy – Gębczyk,  ks. Proboszcz – Witold Machalski oraz rodzice.

Uczniowie klas pierwszych z zaangażowaniem recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tym samym udowodnili, że są gotowi do podjęcia trudu nauki szkolnej.

Ogromną radość sprawiły dzieciom przygotowane na tą okazję upominki oraz słodki poczęstunek.