Mistrzostwa Gminy Limanowa w piłce nożnej

W środę 8 maja na naszych szkolnych obiektach sportowych odbyły się coroczne Mistrzostwa Gminy Limanowa w piłce nożnej chłopców z klas VI i młodszych. W zawodach wzięło udział 8 zespołów z całej Gminy. Po zaciętej rywalizacji tytuł najlepszej drużyny w Gminie wywalczyła Szkoła Podstawowa z Rupniowa. Nasza reprezentacja od pierwszych meczów prezentowała się znakomicie i pewnie wygrywała wszystkie mecze grupowe. Jednak w finale z Rupniowem, stracona jedyna bramka w całym turnieju, zdecydowała o końcowym sukcesie. Pomimo walki do ostatnich sekund nie udało się odrobić tej straty i po końcowym gwizdku sędziego radość zapanował w obozie ekipy z Rupniowa. Zwycięzcy będą reprezentować Gminę na zawodach powiatowych które odbędą się w najbliższy poniedziałek na stadionie Limanovii. Drużynie z Rupniowa gratulujemy i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Powiatu!