„W zdrowym ciele wody wiele”

 

Pod takim hasłem odbył się konkurs czytelniczy dedykowany uczniom klas 1-3, zorganizowany kolejny raz we współpracy z siecią sklepów Biedronka. Dzieci zapoznały się z wybranymi opowiadaniami zawartymi w zbiorze pt. „Gang Mocniaków. W zdrowym ciele wody wiele!”, poruszającymi temat zdrowego odżywiania. Następnie rozwiązały test dostosowany stopniem trudności do poszczególnych grup wiekowych. Podsumowanie konkursu i rozdanie nagród odbyło się z udziałem Pana Dyrektora Grzegorza Krzaka. W kategorii klas I najlepszymi okazali się: Marlena Wójtowicz (1b) oraz Szymon Dudczyk (kl. 1b), w klasach drugich z kolei I miejsce przyznano Wiktorowi Wójcikowi (2a), II miejsce zajęła Maja Oleksy (2b), na III miejscu uplasowała się Oliwia Wróbel (2a), zaś wyróżnienie otrzymała Antonina Orzechowska (2a). Natomiast w kategorii klas III najlepszy okazał się Szymon Wójtowicz (3b), II miejsce zajął Patryk Dudczyk (3a), a III – Zuzanna Marcisz (3b). Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz maskotki z Gangu Mocniaków, zaś wszyscy uczestnicy – słodkie upominki.