Jasełka 2021

Boże Narodzenie to czas najbardziej wyczekiwany przez wszystkich.
To święta wspomnień, spełnionych marzeń i życzeń… To magiczny dzień.
W taki świąteczny nastrój wprowadzili nas uczniowie klasy 3a, 3b oraz 2b  wystawiając inscenizację bożonarodzeniową.
Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych – aktorskich, wokalnych i muzycznych. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych kostiumach wprowadzili swoich kolegów w świąteczny nastrój. Po raz kolejny mogliśmy przeżyć historię Marii i Józefa, odkryć na nowo wydarzenia, które miały miejsce ponad dwa tysiące lat temu. Scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatane były kolędami w wykonaniu uczniów. Śpiew kolęd sprawił, że wszyscy poczuli atmosferę zbliżających się świąt.

Tym  nagraniem chcemy  Wam przekazać nasze najszczersze życzenia. Przede wszystkim zdrowia, a także przeżywania Świąt Bożego Narodzenia  w spokoju i rodzinnej atmosferze, przy radosnych dźwiękach kolęd i gwarze świątecznych spotkań.
Zapraszamy do obejrzenia jasełek.