„Wszystko dziś dla Mamy..”

26 maja w oddziałach przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Męcinie panowało wielkie poruszenie. Dzień Mamy to dla przedszkolaków jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać, jak bardzo kochają swoje mamy.Idealny prezent na Dzień Matki? To ten, który pochodzi prosto z serca. Takie właśnie prezenty otrzymały mamy przedszkolaków. Wdzięczne dziecięce serduszko można było dostrzec w prezentowanych: wzruszających inscenizacjach, pięknych wierszach, uroczych piosenkach oraz układach tanecznych. Na zakończenie mamy spotkały się przy wspólnym stole na słodkim poczęstunku.  Każde dziecko przygotowało także dla swojej mamy upominek wykonany różnymi technikami plastycznymi. To oprócz zdjęcia – wzruszająca pamiątka, do której na pewno każda mama będzie wracała z czułością.