Konkurs „Mały Matematyk”

W maju wśród uczniów klas 1-3 został przeprowadzony konkurs pt. „ Mały matematyk”.  Była to okazja do wykazania się przez uczestników logicznym myśleniem oraz umiejętnością sprawnego liczenia pamięciowego. Chętni uczniowie w niezwykłym skupieniu rozwiązywali zadania przewidziane dla odpowiedniego etapu kształcenia.  Spośród 29 uczestników wyłoniono trzech finalistów z każdej grupy wiekowej. W klasach pierwszych najlepszym matematykiem okazała się Katarzyna Orczykowska z kl. 1a, w klasach drugich tytuł „ Małego matematyka”  otrzymał Gabriel Kuźma z kl. 2a, natomiast  w klasach trzecich zdobywcą trofeum była Nadia Wróbel  z kl. 3b.

W dniu dzisiejszym Pan Dyrektor wręczył zwycięzcom pamiątkowe dyplomy i upominki.  Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do kolejnych edycji konkursu królowej nauk.