Konkurs Plastyczny „Pisanka”

Przed nami Święta Wielkanocne. Nieodłącznym elementem wielkanocnego stołu jest jajko – symbol rodzącego się życia i nadziei. Tradycją stało się zdobienie jaj. Dzieci z oddziału przedszkolnego wykonały piękne przestrzenne pisanki wielkanocne, biorąc udział w konkursie plastycznym „Pisanka”. Głównym celem konkursu było upowszechnianie i pielęgnowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz poznanie różnorodnych technik plastycznych w zdobieniu pisanek.
Przy ocenie prac kierowano się przede wszystkim pomysłowością, wkładem samodzielnej pracy.

Kategoria 4 i 5 – latki:

I miejsce – Julia Sejmej

II miejsce – Lena Siciarz

III miejsce – Blanka Oleksyk

Wyróżnienia : Julia Górka oraz Hanna Wójcik

Kategoria 6 – latki:

I miejsce – Wojciech Dudczyk

II miejsce – Maja Węglarz

III miejsce – Mia Świerczek

Wyróżnienia: Janusz Jamer oraz Cezary Polakiewicz

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pomysłowości w zdobieniu wielkanocnych pisanek!

Pragniemy również pogratulować Mai Węglarz, która zdobyła wyróżnienie w I Powiatowym Konkursie „Eko – kartka wielkanocna”.