Wiktoria Smoleń i Maksymilian Dudzik laureatami  konkursów: „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” oraz przedmiotowego z geografii

W piątek 26 kwietnia 2024 r. w Auli Głównej Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie przy ul. Podchorążych 2 odbyło się uroczyste zakończenie konkursów przedmiotowych , które miały miejsce w tym roku szkolnym. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Wiktoria Smoleń z klasy siódmej – laureatka XXIX Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768–1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego. Za Wolność Waszą i naszą” oraz Maksymilian Dudzik z klasy szóstej – laureat Małopolskiego Konkursu Geograficznego. Nagrody i zaświadczenia dla laureatów i finalistów wręczyli Kurator i Wicekurator Oświaty w Krakowie.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!