Rozstrzygnięcie konkursu na zakładkę do książki

„Kto czyta książki, żyje podwójnie.”
Umberto Eco

10. maja miało miejsce wręczenie nagród w konkursie na zakładkę do książki, którego organizatorem był Samorząd Uczniowski. Wzięło w nim udział 19 uczniów z klas 0 – 6. Wychowankowie wykazali się jak zwykle kreatywnością, a wykonane przez nich prace zachwyciły komisję zastosowaną techniką,. kunsztownym wykonaniem i możliwością praktycznego wykorzystania. Wybór najlepszych prac, jak zawsze, nastręczył rozstrzygającym wiele trudności. To spowodowało, ze oprócz nagród za poszczególne miejsca, przyznano również wyróżnienia.

I tak I miejscem uhonorowano Wiktora Wójcika, II miejsce przypadło w udziale Hannie Wójcik, a III Mai Krzyżak. Wyróżnienia otrzymali: Magdalena Oleksy, Lena Piwowar oraz Kamil Pociecha. Laureaci zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami książkowymi, a pozostali uczestnicy słodkimi upominkami.
Mamy nadzieję, że zamiłowania artystyczne pójdą w prze z czytelniczymi, a zakładki do książek będą w częstym użyciu.