Występ pierwszoklasistów – Merry Christmas

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy i niepowtarzalny, na który czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. W naszej szkole to również wyjątkowy okres.

W dniu 17. grudnia świąteczna atmosfera wkroczyła do naszej szkoły w pełnej krasie. Stało się to dzięki występowi uczniów klasy Ib Szkoły Podstawowej, którzy zaprezentowali inscenizację w języku angielskim pt. Merry Christmas.

Przepiękna scenografia, stroje, muzyka, doskonale dobrana choreografia, a przede wszystkim gra aktorska, sprawiły, że nasze serca wypełniła radość ze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Na swój występ pierwszaki zaprosiły swoich rodziców, którzy nie ukrywali wzruszenia. Występ bardzo się podobał i sprawił, że w szkole zapanowała magiczna świąteczna atmosfera.

Na zakończenie pani w-ce dyrektor podziękowała małym artystom i życzyła wszystkim uczniom oraz rodzicom, aby ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia był okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, w atmosferze miłości i wzajemnej życzliwości.

Zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia są opublikowane na naszym Facebooku KLIK