Konkurs Ozdób Świątecznych

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na ozdobę choinkową

W dniu 22. grudnia odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na najpiękniejszą ozdobę choinkową organizowanego przez wychowawcę świetlicy szkolnej. Celem konkursu było podkreślenie roli tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz rozbudzenie inwencji twórczej dzieci i młodzieży.

Konkursowe prace wykonano różnorodnymi technikami plastycznymi. Nie zabrakło tradycyjnych ozdób z papieru i bibuły, ale pojawiły się również dekoracje bożonarodzeniowe z koralików, piórek, a nawet z płatków kosmetycznych. Spośród wielu pięknych i oryginalnych prac zostały wyróżnione ozdoby następujących uczniów:

Grupa Młodsza

  • Jakub Rumian, kl. 0
  • Emilia Smoleń, kl. 1a
  • Kinga Cynar, kl. 3
  • Oliwia Kowalska, kl. 3

Grupa Starsza

  • Kamila Lachor, kl. 4
  • Karolina Cynar, kl. 5a
  • Michał Kowalski, kl. 5b
  • Natalia Kowalska, kl. 2b gimnazjum

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie upominki, natomiast laureaci nagrody ufundowane przez panią Dyrektor.

Pracę naszych uczniów można obejrzeć na Facebooku KLIK