Zbiórka na rzecz Ukrainy

W dniach 1-7 marca szkolna społeczność gromadziła dary dla mieszkańców z Ukrainy. Zarówno uczniowie, rodzice, nauczyciele jak i pracownicy obsługi z wielkim zaangażowaniem włączyli się w to szlachetne przedsięwzięcie. Z dumą patrzyliśmy na rosnący każdego dnia stos darów. Zgromadzono ogromne ilości żywności, środków pierwszej pomocy, wody, koców, artykułów chemicznych, środków czystości, pościeli itp.  Wszyscy pokazaliśmy, jak bardzo zależy nam na wsparciu tych, których bezpieczeństwo za naszą wschodnią granicą zostało zagrożone. Część zebranych produktów już trafiła do uchodźców przebywających w Męcinie, pozostałe niebawem wyruszą do magazynów, gdzie zostaną przekazane najbardziej potrzebującym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za to, że apel spotkał się z natychmiastowym odzewem, za każdy dar, za troskę o losy innych.

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy szkoły, pokazaliście, że jest wśród nas wielu ludzi o wielkim sercu. Wierzymy, że dobro, którego staliśmy się częścią, zmieni świat na lepszy.