DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka w tym roku wyjątkowo świętowaliśmy w przeddzień uroczystości. Klasy 0-3 spędzały go na terenie szkoły, gdzie na najmłodszych czekały liczne atrakcje w postaci: animowanych zabaw plastycznych i ruchowych, dmuchanej zjeżdżalni oraz słodkich przysmaków, w tym uwielbianej przez dzieci waty cukrowej. Natomiast starsi uczniowie świętowali Dzień Dziecka w plenerze, organizując sobie pikniki, ogniska czy też wycieczki krajoznawcze.

Bez względu na wiek  wychowankowie w tym dniu dobrze się bawili, a przede wszystkim była to dla nich sposobność do zacieśnienia więzi i lepszego poznania się w innych okolicznościach. Dzień zakończyliśmy słodkim akcentem, czyli tradycyjnie delektowaliśmy się lodami .