WYCIECZKA NA SPEKTAKL TEATRALNY PT. „KOT W BUTACH”

W czwartek 7 października 2023r. uczniowie klas pierwszych oraz drugich w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Spotkanie ze sztuką- w świecie teatru i malarstwa” mieli przyjemność uczestniczyć w spektaklu teatralnym opartym na motywach znanej baśni Charlesa Perrault pt. „Kot w butach” wystawionym w Limanowskim  Domu Kultury przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa. Myślą przewodnią spektaklu była przyjaźń, która jest cenniejsza niż wszystkie bogactwa i skarby oraz wiara w marzenia.

I jak w bajkach zwykle bywa biedny staje się bogatym, uczciwość zostaje wynagrodzona, a dobro zwycięża nad złem. Piękna scenografia, wspaniała gra aktorska, humorystyczne dialogi oraz efekty świetlne i dźwiękowe sprawiły, że dzieci jak za dotknięciem magicznej różdżki przeniosły się w świat bajki. Czas w teatrze minął nam bardzo szybko, jednak wrażenia oraz pozytywne emocje pozostaną na długo.