Mistrzostwo Powiatu!

Nasi chłopcy z klas VI kontynuują długoletnią tradycję osiągania fantastycznych sukcesów sportowych w dyscyplinie, która od wielu lat cieszy się dużą popularnością w Męcinie. Mowa tu oczywiście o Unihokeju, który zna każdy uczeń wychodzący z murów naszej szkoły. Obecna VI klasa ZWYCIĘŻYŁA w zawodach powiatowych które były rozgrywane na hali w Starej Wsi Woli. W trakcie rywalizacji pokonali drużyny z Mszany Dolnej i Niedźwiedzia, a z Kasinką Małą zanotowali remis, nie tracąc w całym turnieju ani jednej bramki! Jako Mistrz Powiatu Limanowskiego nasza drużyna zapewniła sobie udział w zawodach wojewódzkich, które odbędą się 7 grudnia w Nowym Targu. Gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!! 

Kadra: Błażej Kochański, Marek Woźniak, Przemek Woźniak, Kuba Dudczyk, Kuba Górka, Oliwier Wysoczański, Radosław Pawlik, Maks Dudzik i Kuba Szewczyk; opiekun: Mirosław Smoleń