Andrzejki 2023

Czwartek 30.11.2023 r. w naszej szkole przebiegał pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych. Już od samego rana sale klasowe zamieniły się w miejsce czarów i magii. Uczniowie podczas andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwali papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losowali przedmiot, który wskazywał na zawód, jaki mogą wykonywać w przyszłości, brali udział w wyścigu butów, czy przelewali wosk przez dziurkę od klucza.
Od godziny 11.00 uczniowie klas I – III bawili się w rytm muzyki, którą puszczał wynajęty specjalnie na tę okazję didżej. Najmłodsi bawili się do godziny 13.00, by następnie ustąpić miejsca na holu starszym uczniom z klas IV – VIII. Cała zabawa trwała do godziny 17.00. Dziękujmy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy.