Konkurs kaligraficzny

Kaligrafia, czyli sztuka pięknego pisania jest w XXI w. nie lada wyzwaniem. W dobie komputerów dużo łatwiej jest zapisać tekst za pomocą klawiatury. Charakter pisma, mówi o człowieku, a ćwiczenia kaligraficzne pomagają ćwiczyć charakter i cierpliwość. Dlatego, aby zachęcić uczniów naszej szkoły do wyrażania siebie za pomocą pisma wychowawczynie klas I- III zorganizowały konkurs pt. „Mistrz Kaligrafii”. Dnia 18 grudnia 2023r. nastąpiła emocjonująca chwila- uroczyste podsumowanie konkursu  oraz wręczenie nagród przez Pana Dyrektora. Mistrzami kaligrafii zostali: Martyna Smoleń klasa Ia, Laura Gawlik klasa IIa oraz Natalia Janusz klasa IIIb. Osoby, które otrzymały wyróżnienie: Joanna Krzyżak klasa Ib, Maja Oleksy klasa IIb, Helena Jędrzejek klasa IIIa.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że kolejne konkursy również będą cieszyć się tak dużym zainteresowaniem.