Chłopcy na Mistrzostwach Województwa w Unihokeju

Nasi uczniowie z klas VI po przejściu wcześniejszych etapów eliminacji dotarli na Mistrzostwa Małopolski w Unihokeju. Spotkało się tam 7 najlepszych małopolskich drużyn w roczniku 2011 i młodsi. Nasza drużyna po zaciętej rywalizacji zajęła 4. miejsce zostawiając w tyle drużyny z Nowego Sącza, Łososiny Dolnej i Trzebini. Musiała jednak uznać wyższość drużyn z Olkusza, Oświęcimia i aktualnego Mistrza Polski, Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu. Pozostaje w naszych sercach mały niedosyt, bo mieliśmy kilka sytuacji, które mogły odwrócić losy naszej rywalizacji w półfinale ze Szkołą Podstawową nr 7 z Oświęcimia. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje i w przyszłym roku chłopcy poprawią swój wynik. Tego gorąco im życzymy!

Skład: Maksymilian Dudzik, Jakub Szewczyk, Dominik Woźniak, Przemysław Woźniak, Błażej Kochański, Marek Woźniak, Jakub Górka