„ANIOŁEK BOŻONARODZENIOWY”

W naszych oddziałach przedszkolnych w okresie przedświątecznym odbył się konkurs plastyczny pt: „ Aniołek Bożonarodzeniowy”. Celem konkursu było rozwijanie plastycznej ekspresji dzieci poprzez wykonanie pracy przestrzennej „Aniołka”. Zgromadzono 34 prace, które były wykonane z różnych materiałów. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością. Komisja brała pod uwagę : samodzielność wykonania, zgodność z tematem, pomysłowość, zastosowane materiały oraz estetykę wykonania.

Wśród laureatów znaleźli się :  w kategorii 4 i 5 – Latków: I miejsce – Lena Siciarz, II miejsce – Filip Lupa, III miejsce – Blanka Oleksyk oraz wyróżnienia dla Tymoteusza Górskiego i Julii Oleksy. W kategorii 6 – latków : I miejsce – Wojciech Dudczyk, II miejsce – Maja Węglarz, III miejsce – Jan Franczak oraz wyróżnienia dla Aleksandry Dudzik i Marceliny Pociecha. Dla wszystkich uczestników przewidziano upominki. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Aniołki były piękne!