Tłusty Czwartek

Tradycja to rzecz święta, a w naszej szkole wszystkie tradycje pielęgnujemy. Dzisiaj świętowaliśmy ostatki. Odbyła się więc huczna zabawa karnawałowa, ale nie mogliśmy zapomnieć, że dziś również obchodzimy  Tłusty Czwartek. W szkole unosił się zapach świeżo usmażonych smakołyków, każdy  chętnie brał udział w tym festiwalu słodkości, odstawiając na bok wszelkie ograniczenia kaloryczne.

Dodatkowo uczniowie klasy I B i II B w ramach innowacji pedagogicznej postanowili wcielić się w role cukierników. W ruch poszły pędzle, farby oraz różne ozdoby i z gipsowych figurek udało się wyczarować apetycznie wyglądające donuty.  Oj, można by się nabrać i pomyśleć, że to prawdziwe pączki, a nie tylko plastyczne dzieła sztuki.