Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

W dniu 13 marca br. w świetlicy remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Siekierczynie uczniowie naszej szkoły brali udział w gminnych eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.  Turniej ten ma na celu popularyzowanie przepisów ochrony przeciwpożarowej i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa. Rywalizacja była przeprowadzona w formie testu pisemnego, zadań praktycznych i finału ustnego.

W OTWP uczestniczyły dzieci i młodzież w trzech kategoriach:

I grupa – uczniowie szkół podstawowych, klasy I-IV,

II grupa – uczniowie szkół podstawowych, klasy V-VIII,

III grupa – uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Z naszej szkoły udział brali: Aleksandra Dziedzic, Milena Lachor, Maja Lachor, Sandra Sułkowska, Nadia Wróbel, Oliwia Lachor, Martyna Michalska, Justyna Pająk, Karolina Jabłońska, Paweł Górski oraz Denis Woźnica- Król.

Uczennica z klasy IV Milena Lachor zakwalifikowała się do finału ustnego i zdobyła IV miejsce.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy brali udział w turnieju!