„Góra grosza”

Już po raz dwudziesty czwarty Towarzystwo „Nasz Dom”, zorganizowało akcję „Góra Grosza”, w której wzięła udział także nasza szkoła. Podczas tegorocznej edycji wychowankowie zbierali drobne monety, by następnie przekazać je na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-VIII chętnie przystąpiły do akcji wiedząc, iż dzieląc się nawet jednym groszem, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej.

Po zakończonej zbiórce, monety zostały posegregowane według nominałów, zważone i przeliczone. Dzięki zaangażowaniu uczniów i wychowawców udało się zebrać kwotę 422 zł. 13 gr.

Serdecznie dziękujemy za udział w akcji oraz okazaną hojność!