XXXII Forum Rodziny Szkół imienia Jana Pawła II

12 marca przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w XXXII Forum Rodziny Szkół imienia Jana Pawła II w siedzibie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Tradycyjnie, uczestnicy wzięli udział w Drodze Krzyżowej, a następnie Mszy świętej, której przewodniczył Ksiądz Biskup Andrzej Jeż. W swojej homilii Jego Ekscelencja  posłużył się metaforą wody, bez której nie ma życia. Życzył, aby członkowie rodziny szkół byli źródłem wiary i wartości chrześcijańskich dla innych. Całość wydarzenia uświetnili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Olszynach, którzy wystąpili z koncertem poświęconym Janowi Pawłowi II przeplatanym fragmentami poezji Papieża Polaka. Natomiast młodzież ze Szkoły Podstawowej w Korzennej przygotowała oprawę Mszy świętej. Na zakończenie organizatorzy zaprosili do udziału w planowanych przedsięwzięciach.