Kiermasz wielkanocny

25 i 26 marca 2024 r. zgromadził się na korytarzu naszej szkoły tłum szkolnych łasuchów ze wszystkich przedziałów wiekowych. Powodem był kiermasz świąteczny, który powoli wpisuje się w tradycję naszej szkoły. Przedsięwzięcie kolejny już raz przyciągnęło spory tłum amatorów, tym razem tylko słodkich przekąsek. Z inicjatywą ponownie wyszli nasi wolontariusze wraz z samorządem uczniowskim. W tych dniach uczniowie klas ósmych i siódmych poprowadzili stoisko kiermaszowe, na którym ilość wypieków w postaci babeczek przeróżnych wielkości powoli wprowadziła nas w nastrój zbliżających się świąt.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom zaangażowanym w przygotowanie całego przedsięwzięcia. Jak zawsze możemy liczyć na Państwa pomoc i zrozumienie, które swoim rozmiarem za każdym razem niezmiennie nas zaskakują.  O przeznaczeniu zebranych środków zdecydują uczniowie.

Niech zbliżające się dni przeżywania wielkiej Tajemnicy Paschalnej będą dla Nas Wszystkich czasem szczególnych łask Bożych, radości, pokoju i wiary w zwycięstwo dobra na świecie. Niech światłość Poranka Wielkanocnego promieniuje na każdy dzień i umacnia nadzieję.

Radosnych Świąt Wielkanocnych,

wielu łask Chrystusa Zmartwychwstałego

oraz smacznego święconego w rodzinnym gronie

życzy Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu wraz z opiekunami.