DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć”

(J.Korczak)

13 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji samorząd uczniowski zaprosił nauczycieli i pracowników szkoły na Galę Wręczenia Orderów dla Niezłomnych Kowali Wiedzy.

Już od samego rana każdemu towarzyszył uroczysty  nastrój. O godzinie 12 samorząd uczniowski zaprosił wszystkich na montaż słowno-muzyczny dedykowany nauczycielom i pracownikom szkoły. Podczas występu nie zabrakło życzeń oraz pięknie dobranych piosenek do znanych melodii, które były wyrazem wdzięczności dla pedagogów za ich trud. Praca nauczycieli została uhonorowana w sposób szczególny medalami zasługi za osiągnięcia na polu edukacji. Każdy nauczyciel otrzymał specjalnie na tę okazję wykonany brelok i słodki upominek.

Wszystkim Nauczycielom dziękujemy za:

Trud i pracę,

okazane nam serce,