Święto Niepodległości wśród najmłodszych

11 listopada, to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Na pamiątkę tego wydarzenia, w dniu 9 listopada, dzieci z klas drugich przedstawiły montaż słowno – muzyczny.

Uroczystą akademię uświetnili swoją obecnością: p. Dyrektor – Grzegorz Krzak, p. wicedyrektor – Beata Jabłońska, ks. Witold Machalski, nauczyciele oraz dzieci z klas 0 – III.

Uczniowie słowem i piosenką pokazali, czym jest szacunek do Ojczyzny, w piękny i wzruszający sposób przedstawili historię wolnej Polski. Cała uroczystość była wzbogacona o wiersze, taniec i pieśni patriotyczne.
Akademia z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięć oraz przyczyni się do kształtowania postaw patriotycznych u najmłodszych uczniów naszej szkoły.