„ Babciu, Dziadziuniu w dniu Waszego święta, życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta…”

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiące, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich Babć i Dziadków. To dni pełne wzruszeń, radości i uśmiechów.
23 oraz 24 stycznia odbyły się w naszej szkole wspaniałe uroczystości – Dzień Babci i Dziadka. Dzieci z oddziałów przedszkolnych przedstawiły bardzo żywiołowe programy artystyczne, na które złożyły się wyjątkowo wzruszające wiersze, piosenki , a także pokazy taneczne.

W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie podziwiali swoje wnuczęta, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Mali artyści odtwarzali swoje role, a zaproszeni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa.
Dzieci poprzez wiersze, piosenki i tańce wyrażały kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia oraz dziękowały za trud włożony w ich wychowanie.
Po zakończeniu części artystycznej Pan Dyrektor Grzegorz Krzak złożył najserdeczniejsze życzenia przybyłym gościom.
Na koniec Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani prezentami wykonanymi własnoręcznie przez dzieci  oraz zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców przedszkolaków. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.