„DROGA BABCIU, DROGI DZIADKU….”

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień  w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości a wnuczęta mogą okazać swój szacunek. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk – na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie.

22 i 23 stycznia 2024 r. wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowały programy artystyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta. Po części artystycznej pan dyrektor Grzegorz Krzak podziękował małym artystom za przygotowanie uroczystości, jak również złożył serdeczne życzenia wszystkim zgromadzonym. Wśród zaproszonych gości byli również  Wójt Gminy Limanowa pan Jan Skrzekut, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół pani Edyta Król oraz Kierownik Wydziału Kultury          i  Promocji pan Wojciech Korabik. Pan Wójt złożył serdeczne podziękowania za przybycie Babciom i Dziadkom, składał im najlepsze życzenia a nasze przedszkolaki otrzymały gratulacje oraz słodycze.

To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Dni, które ukazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.