Turniej z „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w piłce nożnej. Wystartowaliśmy w 3 kategoriach: chłopcy u12, chłopcy u10 oraz dziewczęta u12. Etap gminny został rozegrany na Orliku przy naszej szkole gdzie rywalizowaliśmy z drużynami z Kłodnego, Pisarzowej, Młynnego i Mordarki. Po zaciętej rywalizacji naszej drużynie chłopców u12 udało się zwyciężyć w rozgrywkach i zakwalifikować do etapu powiatowego który rozgrywany był na stadionie MKS Limanovii w Limanowej.

Tu skala trudności była już dużo większa i musieliśmy uznać wyższość drużyn z Poręby Wielkiej i Limanowej. Na pocieszenie udało nam się pokonać drużynę Jodłownika i zajęliśmy 3 miejsce w grupie. Mimo wszystko naszym zawodnikom należą się duże słowa uznania, bo walczyli z całych sił i pokazali charakter i ambicję. Mamy nadzieję, że w następnych rozgrywkach pójdzie nam jeszcze lepiej! 

Składy poszczególnych reprezentacji naszej szkoły:
Chłopcy U12 : Filip Rakoczy, Jakub Dudczyk, Dominik Woźniak, Jakub Szewczyk, Cezary Lorek, Franciszek Smoleń, Oskar Frączek, Nikodem Gawlik, Maksymilian Wastag
Chłopcy U10 : Jan Kraszewski, Michał Smoleń, Franciszek Lachor, Filip Sojka, Filip Dudczyk, Oliwia Biedroń, Wiktor Lupa, Gabriel Kuźma, Maksymilian Woźniak 
Dziewczęta U12 : Oliwia Wnęk, Wiktoria Ciureja, Zuzanna Woźniak, Gabriela Pałka, Zuzanna Liptak, Lena Wańczyk, Wiktoria Smoleń, Maja Lachor, Jagoda Lachor